Geoblog.pl    miru6    Podróże    Tajlandia - planowanie    Dzien 4. Po noclegu zwiedzanie Ayutthaya. Pod wieczór wyjazd w kierunku północnym

Tajlandia, Ayutthaya

Wydaje mi sie ze jeden dzien tutaj wystarczy, chociaz mam pewne wątpliwosci.
Zastanawiam sie czy nie pojechac stad na chwile do oddalonego o 43km Wat Muang - najwiekszy posag buddy w Tajlandii.

Poznym wieczorem zlapanie pociagu nocnego do Phitsanulok. Stad pojechac busem do Sukhothai. A moze jest bezposredni bus?
Taniej i mniej przesiadek. Pytanie tylko czy sa nocne kursy
W przypadku pociagu nocnego:
No. 51 Express 23.30 - 04.38
Pociagi:

Anka
Anka - 2013-11-05 23:12
Wg. mnie jeden dzień powinien wystarczyć. W ogóle tak się zastanawiam, czy warto jechać do Ayutthaya, z tego co widziałam to opinie na forach są podzielone. Podobno jeśli zamierza się odwiedzić Angkor, to Ayutthaya nie robi wrażenia. Ale to tylko wstępne info, muszę doczytać szczegóły. Nie upieram się, można samemu się przekonać :)

Anka
Anka - 2013-11-05 23:14
Wat Muang chyba lepiej odpuścić - zapewne będzie mnóstwo posągów w innych miejscach, które się jeszcze zdążą "przejeść" podczas podróży :)

miru6
Mirek